Žádné dostupné plányPlány, které jsou dostupné ke koupi najdete zde.

Tomáš Caha

ředitel divize ZEVO

Tomáš Caha působí ve společnosti SAKO Brno, a.s. jako ředitel ZEVO, nicméně o téma průmyslových tepelných čerpadel se intenzivně zajímá již od roku 2016. Jeho ambicí je v odborných kruzích rozšířit povědomí o technologii tepelných čerpadel jako jednoho z důležitých nástrojů k dekarbonizaci zásobování teplem a navázat tak na celoevropský trend elektrifikace (nejen) tohoto segmentu. Mezi jeho oblasti zájmu patří zejména zvyšování účinnosti energetických procesů, nízkouhlíkové teplárenské soustavy a komunitní energetika. V minulosti pracoval například jako technický ředitel ve společnosti Alstom Power či produktový manažer v GE Power a mezi jeho reference patří například dosud největší absorpční tepelné čerpadlo v ČR.

ja_edited.jpg

Jan Brázda

ESG Partner PwC

Jan Brázda je PwC CEE partnerem v týmu kapitálových projektů a infrastruktury a je také ESG lídrem pro PwC Česká republika. Jan má více než 15 let odborných zkušeností v oblasti energetiky, obnovitelných zdrojů, veřejných služeb, strategie ESG, dopravní a sociální infrastruktury pracujících pro subjekty soukromého a veřejného sektoru. Jan strávil několik let prací na infrastrukturních projektech v londýnské kanceláři PwC. V současné době vede projekty PwC se zaměřením na environmentální změny, zelenou transformaci a obnovitelné zdroje v regionu CEE.

Brazda Jan.jpg

Project

Exceptional Achievement

This is your Project description. Whether your work is based on text, images, videos or a different medium, providing a brief summary will help visitors understand the context and background. Then use the media section to showcase your project!

Happy Team Posing